Blog

Właściwości i zastosowanie folii matowych

Folia matowa to coraz bardziej popularny materiał wykorzystywany w różnych dziedzinach życia. Stosowana jest zarówno w przemyśle, jak i w codziennym użytku domowym. W poniższym artykule przyjrzymy się właściwościom oraz zastosowaniom folii matowych, które sprawiają, że są one tak cenione przez użytkowników.

Czytaj dalej

Dlaczego warto zainwestować w folie weneckie?

Folie weneckie to coraz popularniejsze rozwiązanie stosowane zarówno w domach, jak i biurach czy lokalach usługowych. Ich rosnąca popularność wynika z wielu zalet, które przekładają się na wygodę użytkowania oraz estetykę wnętrz. Warto zatem bliżej przyjrzeć się temu produktowi i dowiedzieć się, dlaczego warto zainwestować w folie weneckie.

Czytaj dalej

Na jakiej zasadzie działają folie antywłamaniowe?

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo naszych domów i samochodów staje się priorytetem. Coraz częściej słyszymy o włamaniach czy kradzieżach. Jednym z popularnych rozwiązań, które pomagają uchronić naszą własność przed nieproszonymi gośćmi jest zastosowanie folii antywłamaniowych. Czym są te folie i jak działają? W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć Wam tę kwestię.

Czytaj dalej

Jak montowana jest szyba przyciemniająca w samochodzie?

Wiele osób uważa, że przyciemniane szyby dodają autom więcej nonszalancji, stylu i uroku, a oprócz tego świetnie sprawdzają w słoneczne dni. Ale co trzeba zrobić, aby zainstalować przyciemniane szyby w samochodzie? Nasz przewodnik zawiera informacje w jaki sposób zamontować przyciemniane szyby w aucie.

Czytaj dalej

Fakty i mity dotyczące przyciemniania szyb samochodowych

Oklejanie szyb samochodowych folią przyciemniającą przede wszystkim zapewnia prywatność i zwiększa komfort pasażerów pojazdu. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna funkcja, jaką może pełnić przyciemnienie. Właśnie ze względu na multifunkcyjność folii coraz więcej kierowców decyduje się na ten kosmetyczny zabieg. Wzrost jego popularności niestety wiąże się też ze wzrostem liczby mitów na temat samych folii. Dziś rozprawimy się z częścią z nich i przedstawimy fakty dotyczące ściemniania szyb.

Czytaj dalej

Najpopularniejsze rodzaje folii stosowane do przyciemniania szyb samochodowych

Zapewniają prywatność, ale przede wszystkim chronią wnętrza pojazdów przed nagrzewaniem – folie do przyciemniania szyb samochodowych, bo to o nich mowa, od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Stanowią skuteczną barierę dla promieni słonecznych, ale także istotnie podnoszą estetykę samochodów. Obecnie wyróżnić można kilka rodzajów folii przyciemniających. Co je charakteryzuje i czym się różnią? Poznaj najpopularniejsze rodzaje folii wykorzystywanych do przyciemniania szyb w samochodach.

Czytaj dalej