FOLIE LUSTRZANE, LUSTRA WENECKIE

CHROŃ SWOJĄ PRYWATNOŚĆ I ZDROWIE PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM UV I NADMIERNYM NASŁONECZNIENIEM

Folie lustrzane

dzięki efektom świetlnym dają znakomity efekt dekoracyjny, a przede wszystkim pozwalają widzieć nie będąc widzianym (efekt lustra weneckiego). Chronią przed ciekawskimi spojrzeniami, zabezpieczają przed oślepianiem i ciepłem z zewnątrz.

  • Zastosowanie efektu lustra powoduję, że w lecie odbijają ciepło słoneczne na zewnątrz (redukcja ciepła słonecznego do 80%) zaś w zimie odbijają uciekające ciepło z powrotem do pomieszczenia (redukcja utraty ciepła do 30%).Pozwalają obniżyć koszty eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych w lecie i koszty ogrzewania w zimie. Ponadto folie lustrzane eliminują efekt odblasku słonecznego oraz redukują promieniowanie UV o 99% – eliminując efekt płowienia mebli i tkanin.
  • Bardzo skuteczne jeśli naszej pracy przy komputerze zakłóca słońce.Folie lustrzane montowane są wszędzie tam, gdzie należy unikać nasłonecznienia oraz wzroku innych osób: w biurach, budynkach mieszkalnych, urzędach, pomieszczeniach ze szklanymi dachami, letnich ogrodach, mieszkaniach na parterze, w pomieszczeniach biura ochrony.

Jak wygląda realizacja przyciemniania szyb samochodowych?

Przyciemnianie szyb w samochodzie to usługa, którą wykonujemy w swojej siedzibie w Szczecinie.
W wyjątkowych sytuacjach realizujemy tego typu usługi z dojazdem do klienta (salony samochodowe).

Czas realizacji to standardowo 3–4 godziny, w zależności od auta.

NASZE OSTATNIE RALIZACJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Zapytaj o cenę / umów wizytę

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.