FOLIE OKIENNE PRZECIWSŁONECZNE, PRZYCIEMNIAJĄCE

CHROŃ SIEBIE, RODZINĘ, DOM LUB BIZNES PRZED SZKODLIWYMI PROMIENIAMI UV,
MĘCZĄCYM UPAŁEM PODCZAS LATA, STRATĄ CIEPŁA W ZIMIE ORAZ ROSNĄCYMI KOSZTAMI ENERGII

Masz dość rażącego słońca i nieustannego mrużenia oczu podczas pracy lub odpoczynku? Postaw na przyciemniane folie okienne. Decydując się na takie rozwiązanie ograniczysz ilość promieni słonecznych przenikających do wnętrza, a co za tym idziesz zabezpieczysz pomieszczenia przed jego nadmiernym nagrzewaniem i naświetlaniem, poprzez tłumienie promieniowania słonecznego. Nasze folie chronią zarówno latem - hamując dopływ ciepła z zewnątrz, jak i zimą zapewniając dodatkową izolację termiczną i niwelując stratę ciepła z wewnątrz. Świadczymy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, montując folie m.in. w domach jednorodzinnych oraz budynkach mieszkalnych, jak i dla firm na terenie Szczecina i okolic.

Zapewnij komfortowe warunki do pracy, nauki i odpoczynku

Folie ochronne sprawdzą się nie tylko w biurach i budynkach mieszkalnych. Swoją rolę doskonale spełniają we wszystkich miejscach, gdzie należy unikać nadmiernego nasłonecznienia: urzędach, pomieszczeniach ze szklanymi dachami, np. mieszkania na poddaszu, letnich ogrodach, wystawach sklepowych, a także w szkołach, restauracjach i w wielu innych budynkach użyteczności publicznej. Stanowią skuteczną ochronę przez oślepiającym słońcem, a co za tym idzie zapewniają komfortowe warunki do pracy, nauki i odpoczynku. Ponadto przyciemniane folie z powodzeniem mogą stanowić dodatkowy element dekoracyjny zarówno wnętrza, jaki i fasady budynku, dopełniając np. nowoczesne aranżacje.

Ochrona wzroku bez ograniczenia widoczności

Folie przeciwsłoneczne nie tylko blokują nieprzyjemne kumulowanie się ciepła w budynku, ale dają możliwość obserwacji otoczenia bez ograniczania widoczności. Folie okienne, które montujemy zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV, eliminują niekorzystne efekty odblasku słonecznego i redukują do minimum efekt olśnienia (ochrona wzroku) oraz do 99% promieni UV co w znaczny sposób redukuje płowienie mebli i tkanin. 80 rodzajów różnych folii przeciwsłonecznych, dających od 25% do 82% redukcji ciepła stanowi największy asortyment artykułów tego typu.

Osoby, którym zależy na dodatkowym zabezpieczeniu swojego domu czy firmy przed włamaniem, powinny zdecydować się na folię antywłamaniową. Jej montaż, podobnie jak oklejenie okien folią przeciwsłoneczną możesz zlecić naszej firmie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, a także do odwiedzin w naszej firmie w Szczecinie. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy.

Jak wygląda realizacja przyciemniania szyb samochodowych?

Przyciemnianie szyb w samochodzie to usługa, którą wykonujemy w swojej siedzibie w Szczecinie.
W wyjątkowych sytuacjach realizujemy tego typu usługi z dojazdem do klienta (salony samochodowe).

Czas realizacji to standardowo 3–4 godziny, w zależności od auta.

NASZE OSTATNIE RALIZACJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Zapytaj o cenę / umów wizytę

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.