FOLIE OKIENNE PRZECIWSŁONECZNE, PRZYCIEMNIAJĄCE

CHROŃ SIEBIE, RODZINĘ, DOM LUB BIZNES PRZED SZKODLIWYMI PROMIENIAMI UV,
MĘCZĄCYM UPAŁEM PODCZAS LATA, STRATĄ CIEPŁA W ZIMIE ORAZ ROSNĄCYMI KOSZTAMI ENERGII

Nasze usługi obejmują montaż przeciwsłonecznych folii okiennych, które zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się i naświetlaniu pomieszczeń, poprzez tłumienie promieniowania słonecznego. Chronią przed dopływem ciepła z zewnątrz (latem) i stratą ciepła z wewnątrz (zimą).

Folie przeciwsłoneczne nie tylko blokują nieprzyjemne kumulowanie się ciepła w budynku, ale dają możliwość obserwacji otoczenia bez ograniczania widoczności.

Folie okienne tego typu eliminują niekorzystne efekty odblasku słonecznego i redukują do minimum efekt olśnienia (ochrona wzroku) oraz do 99% promieni UV co w znaczny sposób redukuje płowienie mebli i tkanin. 80 rodzajów różnych folii przeciwsłonecznych, dających od 25% do 82% redukcji ciepła stanowi największy asortyment artykułów tego typu.

Okienne folie przeciwsłoneczne montowane są wszędzie tam, gdzie należy unikać nasłonecznienia: w biurach, budynkach mieszkalnych, urzędach, pomieszczeniach ze szklanymi dachami, np. mieszkania na poddaszu, letnich ogrodach, wystawach sklepowych. Osoby, którym zależy na dodatkowym zabezpieczeniu swojego domu czy firmy przed włamaniem, powinny zdecydować się na folię antywłamaniową. Jej montaż, podobnie jak oklejenie okien folią przeciwsłoneczną możesz zlecić naszej firmie. Działamy na terenie Szczecina i okolic.

Jak wygląda realizacja przyciemniania szyb samochodowych?

Przyciemnianie szyb w samochodzie to usługa, którą wykonujemy w swojej siedzibie w Szczecinie.
W wyjątkowych sytuacjach realizujemy tego typu usługi z dojazdem do klienta (salony samochodowe).

Czas realizacji to standardowo 3–4 godziny, w zależności od auta.

NASZE OSTATNIE RALIZACJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Zapytaj o cenę / umów wizytę

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.