FOLIE OKIENNE PRZECIWSŁONECZNE, PRZYCIEMNIAJĄCE

CHROŃ SIEBIE, RODZINĘ, DOM LUB BIZNES PRZED SZKODLIWYMI PROMIENIAMI UV,
MĘCZĄCYM UPAŁEM PODCZAS LATA, STRATĄ CIEPŁA W ZIMIE ORAZ ROSNĄCYMI KOSZTAMI ENERGII

Folie przeciwsłoneczne

zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się i naświetlaniu pomieszczeń, poprzez tłumienie promieniowania słonecznego. Chronią przed dopływem ciepła z zewnątrz (latem) i stratą ciepła z wewnątrz (zimą).

Folie przeciwsłoneczne nie tylko blokują nieprzyjemne kumulowanie się ciepła w budynku, ale dają możliwość obserwacji otoczenia bez ograniczania widoczności.

Eliminują niekorzystne efekty odblasku słonecznego i redukują do minimum efekt olśnienia (ochrona wzroku) oraz do 99% promieni UV co w znaczny sposób redukuje płowienie mebli i tkanin. 80 rodzajów różnych folii przeciwsłonecznych, dających od 25% do 82% redukcji ciepła stanowi największy asortyment artykułów tego typu.

Folie przeciwsłoneczne montowane są wszędzie tam, gdzie należy unikać nasłonecznienia: w biurach, budynkach mieszkalnych, urzędach, pomieszczeniach ze szklanymi dachami, np. mieszkania na poddaszu, letnich ogrodach, wystawach sklepowych.

Jak wygląda realizacja przyciemniania szyb samochodowych?

Przyciemnianie szyb w samochodzie to usługa, którą wykonujemy w swojej siedzibie w Szczecinie.
W wyjątkowych sytuacjach realizujemy tego typu usługi z dojazdem do klienta (salony samochodowe).

Czas realizacji to standardowo 3–4 godziny, w zależności od auta.

NASZE OSTATNIE RALIZACJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Zapytaj o cenę / umów wizytę

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.