FOLIE MATOWE DO WNĘTRZ

SPRAWIMY, ŻE TWOJE WNĘTRZE BĘDZIE WYJĄTKOWE

Chcesz żeby Twoje mieszkanie nabrało niepowtarzalnego charakteru? Uważasz, że gołe szyby są nudne? Idealnym elementem dekoracyjnym dla Ciebie będą folie matowe, dzięki którym każde wnętrze będzie wyjątkowe. Oklejając nimi okna i przegrody szklane można widocznie zmienić nie tylko wygląd wnętrza, ale też całego budynku na zewnątrz. Jednak mają one nie tylko zastosowanie ozdobne. Doskonale nadają się również do zapewnienia domownikom niezbędnego poziomu prywatności. Dzięki nim można całkowicie zmienić charakter pomieszczenia lub balkonu czy tarasu.

Właściwości folii matowych

Folie matowe dają efekt szkła mrożonego lub piaskowanego i stosowane są do dekorowania szkła. Ponadto doskonale przepuszczają światło widzialne do środka, a w dodatku zatrzymują obraz, co pozwala domownikom czuć się intymnie i swobodnie w pomieszczeniu, które dotychczas było uciechą dla podglądaczy. Dzięki swoim właściwościom folie tego typu sprawdzają się świetnie również w biurach. W przypadku, gdy priorytetem jest stworzenie komfortowej atmosfery w miejscu pracy, mogą one zmienić charakter szyb. Całkowita wymiana szyb może być kosztowna, a folia matowa zapewni pracownikom prywatność, nie pochłaniając zbyt wiele pieniędzy.

Dzięki różnorodności wzorów (paski, kratki, kółeczka), bogatej kolorystyce i odcieniom, po naklejeniu takiej folii można uzyskać bardzo ciekawe efekty dekoracyjne (obecnie bardzo modne są podświetlane szafki kuchenne, parawaniki łazienkowe, przeszklenia wewnątrz mieszkań). Folie matowe wpływają pozytywnie na estetykę każdego wnętrza. Duży wybór wzorów i kolorów pomaga dobrać folię idealnie pasującą do stylu, w jakim urządzone jest wnętrze.

Z uwagi na to, że nie są przezroczyste zmniejszają ryzyko zderzenia się z szybą.

Redukują szkodliwe działanie promieni UV w 99%.

Folie matowe najczęstsze zastosowanie mają: w łazienkach, na drzwiach, w gabinetach lekarskich, jako zdobienie drzwi wejściowych, w szafkach kuchennych.

Jeśli więc chcesz zamontować w swoim mieszkaniu czy biurze matową folię dekoracyjną, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Swoją ofertę kierujemy do Klientów ze Szczecina oraz okolic.

Jak wygląda realizacja przyciemniania szyb samochodowych?

Przyciemnianie szyb w samochodzie to usługa, którą wykonujemy w swojej siedzibie w Szczecinie.
W wyjątkowych sytuacjach realizujemy tego typu usługi z dojazdem do klienta (salony samochodowe).

Czas realizacji to standardowo 3–4 godziny, w zależności od auta.

NASZE OSTATNIE RALIZACJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Zapytaj o cenę / umów wizytę

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.